Bankbin
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳
bankbin
۲۹ بهمن ۱۳۸۹

صندوق امانات بانک سامان

بانک سامان ضمن توسعه سرویسهای قابل عرضه در بانک اقدام به تجهیز برخی از شعب خود به صندوقهای امانات نموده تا زمینه مساعدتری برای تحکیم روابط فی مابین فراهم گردد. درحال حاضر صندوق امانات فعال در شعبه مرکزی تهران،توحید کرج، ارومیه، کرمان و یزد آماده ارائه خدمات مربوطه به مشتریان عزیز می باشد.

انواع صندوقهای امانات
صندوقهای قابل واگذاری دربانک درسه سایز بزرگ ، متوسط و کوچک بوده و دارای دو قفل می باشند. یک قفل مخصوص مشتری و یکی مخصوص بانک و هردو قفل دارای یک کلید اصلی و یک کلید یدکی می باشد. دو کلید مربوط به مشتری پس از امضاءقرارداد استفاده از صندوق امانات تحویل مشتری و کلیدهای متعلق به بانک نزد بانک باقی خواهد ماند.

سایز صندوقها و هرینه اجاره سالانه

نوع طول عرض ارتفاع مبلغ ودیعه اجاره سالانه
کوچک ۵۰ سانتی متر ۲۳ سانتی متر ۱۰سانتی متر ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ۱۰۰٫۰۰۰ ریال
متوسط ۵۰ سانتی متر ۲۳ سانتی متر ۱۵ سانتی متر ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ۱۵۰٫۰۰۰ ریال
بزرگ ۵۰ سانتی متر ۲۳ سانتی متر ۳۰ سانتی متر ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ۲۵۰٫۰۰۰ ریال

لازم به ذکراست مبلغ ودیعه دریافتی در پایان مدت قرارداد تماما” به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مدارک مورد نیاز
۱٫ اصل شناسنامه
۲٫ کپی شناسنامه
۳٫ یک قطعه عکس
۴٫ دفترچه حساب بانک سامان

نحوه واگذاری صندوق امانات
۱٫ تکمیل فرم درخواست و امضاء قرارداد ( برای مشتریان جدید علاوه بر تکمیل فرم درخواست تکمیل فرم مشخصات مشتریان حقیقی یا حقوقی الزامیست.)
۲٫ پرداخت کارمزد و ودیعه صندوق امانات طبق تعرفه سالانه بانک.
۳٫ صدور کارت عکسدار گواهی اجاره صندوق برای متقاضی.

مدت اجاره صندوق
مدت زمان بهره برداری از صندوق امانات بانک سامان مدت یک سال از زمان انعقاد قرارداد بوده و در پایان مدت مزبور قابل فسخ و یا با لحاظ نمودن تعرفه و شرایط جدید قابل تمدید می باشد.
درصورتیکه مشتری قبل از سررسیدیکساله قرارداد با بانک تصمیم به فسخ قرارداد داشته باشد تنها مبلغ ودیعه عودت داده شده و مبلغ اجاره سالیانه قابل برگشت نمی باشد.
لازم به ذکراست درصورتیکه تا ده روز پس از پایان مدت اجاره ،دارنده صندوق نسبت به تمدید یا فسخ قرارداد مزبور اقدام ننماید اخطاریه ای به نشانی دارنده صندوق ارسال شده و درصورت عدم مراجعه وی تا ۳۰ روز پس از سررسید بانک پس از کسر جریمه تاخیر صورتحساب مبالغ کسر شده را به نشانی دارنده صندوق ارسال نموده و اجاره مورد نظر برای مدت یک سال دیگر تمدید خواهد شد.
درصورت عدم مراجعه مشتری و یا عدم مکاتبه وی با بانک پس از گذشت ده ماه از سررسید آخرین قرارداد اجاره که به امضای مشتری رسیده است بانک با ارسال اظهار نامه رسمی برای مشتری جهت مراجعه وی و تسویه حساب بدهی با تعیین مهلت دوماهه به وی اخطار خواهد نمود.

  • Share on Facebook
  • Share on twitter
  • Share on Google Plus
bankbin
مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

bankbin

اخبار ارز Bankbin

اقتصادی Bankbin

بانک bankbin

“بانک سپه” برای چهارمین سال عامل “خرید تضمینی گندم” شد

"بانک سپه" برای چهارمین سال عامل "خرید تضمینی گندم" شد   مدير و سخنگوي پروژه خريد تضميني گندم و برنج بانک...

بانک بين bankbin